9202 901 0939
از شنبه تا پنجشنبه هر هفته
info(AT)fatemeh-mousavi.ir

دوره‌های میکروبلیدینگ

صفحه اصلیدوره‌های میکروبلیدینگ

دوره‌های برگزار شده میکروبلیدینگ

دوره میکروبلیدینگ، در این دوره‌ها با پایان دوره گواهی شرکت در دوره به نام شرکت کننده صادر و طی مراسمی به وی اهدا می‌شود. کلیه دوره‌ها هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری آموزش داده می‌شود. برای شرکت در دوره‌های آموزش میکروبلیدینگ کافیست با شماره 09399019202 تماس بگیرید. و یا در اینستاگرام و واتس اپ پیام بدهید. مجموعه آکادمی فاطمه موسوی اولین و تنها مجموعه آرایش دائم در اهواز است.

دوره آموزشی میکروبلیدینگ

گواهی نامه میکروبلیدینگ

گواهینامه یا مدرک میکروبلیدینگ را از مجموعه آکادمی فاطمه موسوی اخذ کنید. برای گرفتن گواهینامه میکروبلیدینگ کافیه در کلاس‌های آموزشی ما شرکت کنید. و در پایان دوره طی مراسمی گواهینامه شما اعطا می‌شود. بعد از اخذ گواهینامه شما می‌توانید به راحتی در شهرتان میکروبلیدینگ کنید. در دوره میکروبلیدینگ همه آنچه که باید یاد بگیرید را ما به صورت عملی به شما آموزش می‌دهیم. میکروبلیدینگ در اهواز.

اگر شما صاحب آرایشگاه زنانه هستید و یا اینکه در آرایشگاه زنانه کار می‌کنید. می‌توانید با شرکت در دوره‌های آموزشی ما توانمندی‌های خود را افزایش دهید. و قطعا با افزایش مهارت، درآمد شما نیز بیشتر خواهد شد. هزینه شرکت در دوره‌های ما بسیار پایین هست تا شما بتوانید به راحتی در آنها شرکت کنید. برای اطلاع از تخفیف‌ها و کمپین‌های ما در اینستاگرام ما را دنبال کنید!

تصاویر دوره‌های برگزار شده در آکادمی فاطمه موسوی

در تصاویر بالا می‌توانید تمام دوره‌های برگزار شده در آکادمی فاطمه موسوی را ببینید. همه کسانی که در این دوره‌ها شرکت می‌کنند در مراسم پایان دوره گواهینامه‌های خود را از مربی خود اخذ می‌نمایند. همچنین با گرفتن عکس یادگاری این دوره‌ها به پایان می‌رسند. قطعا کسانی که در این دوره‌ها شرکت می‌کنند و یا قبلا شرکت کردند. با دیدن تصاویر خود در این صفحه خوشحال می‌شوند. تنها موضوع مهمی که در این صفحه وجود ندارد عکس شماست! منتظر حضورتان هستیم. هدف آکادمی ما ارتقا مهارت و کیفیت کار آریشگاه‌های زنانه به جدیدترین فنون زیبایی است.

5/5 - (1 امتیاز)