9202 901 0939
از شنبه تا پنجشنبه هر هفته
info(AT)fatemeh-mousavi.ir

درباره من

فاطمه موسوی

فاطمه موسوی، در زمینه تحصیلات درسی دیپلم شیمی رو با معدل ۱۹ دارم. و بورسیه دانشگاه دولتی مشهد شدم. اما به دلایل شخصی از ادامه تحصیل در دانشگاه انصراف دادم. با توجه به علاقه ی خیلی زیادی که به کارهای آرایشی و مراقبت زیبایی داشتم به تحصیل در رشته ی آرایش دائم پرداختم. از سال ۱۳۹۳ تا کنون در این حوزه فعالیت مستمر دارم.

ابتدا دوره ی مقدماتی آرایش دائم رو گذروندم و طی سالها زیر نظر اساتید مطرح این رشته دوره دیدم و موفق به کسب رتبه ی دوم آرایش دائم ایران شدم. در سال ۱۳۹۶ وارد آمادمی فی اروپا شدم و مدرک تخصصی این آکادمی رو دریافت کردم. و هر سال تقریبا دو تا سه مرتبه در این رشته در کورس های مختلف جهت بالابردن سطح دانش خودم شرکت میکنم.

 

افتخارات و مدارک فاطمه موسوی

تاکنون موفق به دریافت بیش از ۲۰ مدرک تخصصی در این حوزه شدم. و در سال ۱۳۹۷ در شهر اهواز به عنوان ستاره تاتو شناخته شدم. بنده این افتخار رو دارم و مستر آکادمی رجووی آمریکا(ریموور و پاک کردن تاتو های قدیمی) در یک جلسه هستم. همچنین مستر رسمی آکادمی بایوتاچ آمریکا هستم. و برای اولین بار در کشور ریموور ایمن و بسیار باکیفیت پانیک رو معرفی کردم.

گواهینامه فیبروز فاطمه موسوی

گواهینامه آرایش دائم فاطمه موسوی

فاطمه موسوی آموزش آرایش دائم در اهواز

تخصص من

من فاطمه موسوی با سابقه انجام خدمات در بهترین سالن‌های زیبایی اهواز را دارم. و بیش از ۱۰۰۰ خروجی موفق در خدمات را از خودم ارائه دادم. خدمات آرایش دائم رو با بیش از ۱۵ تکنیک روز دنیا برای شما عزیزان اجرا می‌کنم.

تکنیک های:
فیبروز
نانوبروز
بولد بروز
بولدشیدینگ
نانوشیدینگ
فیبروز شیدینگ
پاودر بروز
کانتور بروز
فشن بروز
بریزی بروز
پی آر بروز
نچرال بروز
فیکانتور
شیدینگ منوآل
دیجیتال بلیدینگ
ریمووال

آموزش آرایش دائم در اهواز

تا کنون بیش از ۳۰۰ هنرجوی موفق رو در این حوزه آموزش دادم‌. و این افتخار رو دارم که در استان خوزستان و شهر اهواز رکوردار بیشترین تعداد هنرجو و ورکشاپ آرایش دائم رو به خودم اختصاص دادم. دوره میکروبلیدینگ، کلینیک زیبایی اهواز.

 

در سال ۱۳۹۶ وارد آمادمی فی اروپا شدم و مدرک تخصصی این آکادمی رو دریافت کردم. و هر سال تقریبا دو تا سه مرتبه در این رشته در کورس های مختلف جهت بالابردن سطح دانش خودم شرکت میکنم. آموزش میکروبلیدینگ.

عکس پایان دوره میکروبلیدینگ
4.3/5 - (3 امتیاز)