9202 901 0939
از شنبه تا پنجشنبه هر هفته
info(AT)fatemeh-mousavi.ir

آموزش میکروبلیدینگ

آموزش میکروبلیدینگ، یکی از روش‌های فوق العاده دقیق برای طراحی ابرو است. و می‌تواند تمام انتظارات شما را برآورده نماید. این روش یکی از روش‌های زیبایی است که نیازی به جراحی ندارد. و به راحتی شما می‌توانید ابروهایی پهن و با حالت دلخواه داشته باشید. با یادگیری این رشته شما می‌توانید به آسانی کار کنید و در مدت کوتاهی یکی از بهترین میکروبلیدینگ کاران ایران شوید.

آموزش میکروبلیدینگ در اهواز

تاکنون بیش از ۳۰۰ هنرجوی موفق رو در این حوزه آموزش دادم‌. و این افتخار رو دارم که در استان خوزستان و شهر اهواز رکوردار بیشترین تعداد هنرجو و ورکشاپ آرایش دائم رو به خودم اختصاص دادم. برای شرکت در دوره تخصصی کافیه از طریق اینستاگرام و یا واتس اپ با شماره 09399019202 در ارتباط باشید.  همچنین پیج اینستاگرام من کلیک کنید. در مجموعه آکادمی فاطمه موسوی شما به صورت کامل و عملی میکروبلیدینگ را فرا می‌گیرید.

میکروبلیدنگ چیست؟

یکی از جدیدترین روش‌های پرکردن ابرو میکروبلیدینگ است. این روش ماندگاری بالایی دارد و به عنوان یکی از روش‌های آرایش دائم نیز شناخته می‌شود. برای انجام این روش خراش‌های کوچکی بر روی پوست انجام می‌شود. این خراش‌ها با استفاده از رنگ دانه‌های همرنگ موهای طبیعی ابرو پر می‌شوند. با این کار ابروها پرتر و جذاب‌تر می‌شوند. مقایسه این روش با سایر روش‌ها از نظر هزینه و ماندگاری نشان می‌دهد که بهترین انتخاب میکروبلیدینگ است.

مهارت در میکروبلیدنگ یکی از فاکتورهای مهم است. زیرا در صورتی که در این کار مهارت نداشته باشید و اشتباهی صورت گیرد. ترمیم و جبران آن زمان‌بر و هزینه‌بر است، چون مواد استفاده شده در این روش موادی است. که برای آرایش دائم استفاده می‌شود و در صورت خطا یا اشتباه در کار. نیاز به پاک کردن و ریموو خواهد بود. ریموو کردن میکروبلیدینگ زمان زیادی می‌خواهد و البته هزینه بر است. پس برای آموزش به آموزشگاه‌های تخصصی و حرفه‌ای مراجعه کنید. همچنین در صورتی که می‌خواهید ابروهای خودتان را میکروبلیدینگ کنید. نزد یک فرد ماهر و البته با سابقه بروید.

5/5 - (1 امتیاز)